Helle607

Věk: 34

Kraj: Středočeský

Hledám kamaráda, flirt a v případě sympatií i víc. Bydlím v Berouně, pracuji v Praze a nemám s kým trávit volný čas. Katka.
Kraj: Středočeský

Odeslat na: Helle607

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Thora735

25

Ahoj, zda tě potěší příjemný úsměv, rád si jen tak popovídáš a budeš se těšit na víc příště....tak proč to nezkusit právě se mnou?
Kraj: Jihomoravský

Jan9564

27

Hledám vážný vztah a pvavou lásku a čase deti jen sex i kamarada
Kraj: Pardubický

Patrycja122

29

Ahoj, hledám někoho na pokec...časem se treba uvidí.sem pro každou špatnost. Přistehovala-nic moc tu neznám a nebaví mě chodit jen do práce a domů ;)
Kraj: Vysočina

Adina635

37

Lidé říkají-najdi si někoho, ať nejsi pořád sama, pak blbneš. Tak touto cestou hledám...Zatím v této době někoho, s kým si vyměním pár písmenek, později nějaká ta procházka a poznání se.
Kraj: Vysočina

Emmeline600

57

Hledám muže který bude komunikativní, komunikace je základ vztahu, upřímný tolerantní, férový, nesobecky, a bude mě brát takovou jaká jsem a nebude mu vadit, že jsem boubelka.
Kraj: Liberecký

Jasmina500

28

Hledám kamaráda na společné výlety po Čechách, návštěvu kina a divadla atp. Chci prožít lásku.
Kraj: Liberecký

Sofie998

58

Hledám parťáka na procházky přírodou a výlety. Štíhlé, spíše lehce sportovní postavy ve věku 55 -65 let. S vlastním domem nebo bytem.
Kraj: Jihočeský

Emmelin395

35

Není nutnost mít hned muže, budu ráda i za psaní se ženou. Jsem maminka, která občas mění barvu vlasů. Prostě je mi jedno, koho zde najdu.
Kraj: Zlínský