Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Milada649

32

Hledá se milý pohodář, který by rád vyrazil někam na dovču nebo aspoň na výlet, k vodě, za relaxem, kulturou...a nemá s kým ;-).. může být mladší...starší...s dětmi..se psem nebo jinými zvířátky :)))
Kraj: Zlínský

Hana264

58

Hledám muže na společnou cestu životem s pozitivním pristupem.S vyřešenou minulosti, bez malých dětí, s vlastním bydlením, prostě s tím, co nabízím já. Pes či kladný vztah k pejskum vítán.
Kraj: Plzeňský

Berta447

44

Hledám přítele do nepohody se smyslem pro humor. Nehledám prince, pana dokonalého ale prostě obyčejného chlapa který ví o čem život je :)
Kraj: Hlavní město Praha

Randi797

37

Hledám tu úplně normálního muže, co chce normální ženu na vztah, žádné lži, neupřímnost, jen poznat jeden druhého a bude-li nám hezky, můžeme prožít hezký zbytek života.
Kraj: Karlovarský

Drahotina251

31

Je tu někde plyšový medvídek pro hnědovlasou panenku? Hledám nové kamarády a kamarádky. Vysočina a okolí
Kraj: Vysočina

Mona784

27

Krátkovláska s upřímným srdcem hledá hodného a příjemného muže, na krásné chvíle plné upřímnosti, něhy a lásky. Hledám svou spřízněnou duši a věřím, že jsi to právě ty....
Kraj: Středočeský

Zoe938

28

Hledám vzájemnou lásku, pochopení, souznění, hlavně spokojenost, společné zájmy, oboustrannou oporu a porozumění. Abychom se spolu dokázali zasmát nebo jen být - i beze slov.
Kraj: Olomoucký

Vanesa232

46

Jsem velmi podnikavá žena, pracovně vytížená, ale i tak bych se ráda seznámila se zajímavým mužem, co má rád dobré jídlo a kvalitní pití. Třeba najdeme společnou notu.
Kraj: Karlovarský

Berta167

37

Když v životě chybí touha a vášeň, když se nemáš na co těšit, byť jinak jsi zajištěný....strádá tělo i duše...ale já už nechci...pojďme to změnit...jsi-li vysoký, malinko mladší 45ti let, máš úroveň a inteligenci a víš, jak se chovat k ženě...
Kraj: Moravskoslezský

Klaudia920

68

Osamělá žena, dobrá kuchařka, veselá a tolerantní, hledá přítele pro volný čas. Uvítám motoristu, Dana 68 let, 172, 89kg. Pána 63-73 let.
Kraj: Ústecký

Nikoline176

62

Životem ztrhaná obyčejná ženská, co si ráda v klidu posedí u cigaretky a kávičky, hledá mužskýho co má rád stejné neřesti.
Kraj: Liberecký

Ava769

37

Hledám sympatického muže na trávení volného času s vyhlídkou na mnohem víc. Ráda chodím, plavu, čtu, cestuji - a mnoho dalšího.
Kraj: Jihomoravský