Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Thora735

25

Ahoj, zda tě potěší příjemný úsměv, rád si jen tak popovídáš a budeš se těšit na víc příště....tak proč to nezkusit právě se mnou?
Kraj: Jihomoravský

Jan9564

27

Hledám vážný vztah a pvavou lásku a čase deti jen sex i kamarada
Kraj: Pardubický

Patrycja122

29

Ahoj, hledám někoho na pokec...časem se treba uvidí.sem pro každou špatnost. Přistehovala-nic moc tu neznám a nebaví mě chodit jen do práce a domů ;)
Kraj: Vysočina

Adina635

37

Lidé říkají-najdi si někoho, ať nejsi pořád sama, pak blbneš. Tak touto cestou hledám...Zatím v této době někoho, s kým si vyměním pár písmenek, později nějaká ta procházka a poznání se.
Kraj: Vysočina

Emmeline600

57

Hledám muže který bude komunikativní, komunikace je základ vztahu, upřímný tolerantní, férový, nesobecky, a bude mě brát takovou jaká jsem a nebude mu vadit, že jsem boubelka.
Kraj: Liberecký

Jasmina500

28

Hledám kamaráda na společné výlety po Čechách, návštěvu kina a divadla atp. Chci prožít lásku.
Kraj: Liberecký

Sofie998

58

Hledám parťáka na procházky přírodou a výlety. Štíhlé, spíše lehce sportovní postavy ve věku 55 -65 let. S vlastním domem nebo bytem.
Kraj: Jihočeský

Emmelin395

35

Není nutnost mít hned muže, budu ráda i za psaní se ženou. Jsem maminka, která občas mění barvu vlasů. Prostě je mi jedno, koho zde najdu.
Kraj: Zlínský

Sine662

27

Hledám pohodového, akčního a veselého muže pro společné cestování, toulky přírodou a případně později i pro společný život.
Kraj: Karlovarský

Iveta615

30

Hledám fajn muže. Na věku až tak moc nezáleží, může být i mladší. Věk je stejně jen číslo a záleží na sympatiích a porozumění.
Kraj: Královéhradecký

Ilona997

42

Ahojky najde se sympatak, co nema dluhy ma vyresenou minulost, rad se smeje, kouka na zivot optimisticky, jeste si umi vazit zen, nemysli jen sam na sebe, nemysli jen , dolnim, , mozkem ? Noo to bude asi tezky ????
Kraj: Královéhradecký

Margit825

58

Hledám svého ochráneckého anděla, kterému bych byla oddaná a lásku zpět opětovala. Roztáhneme spolu křídla???
Kraj: Jihomoravský