Iselin537

Věk: 53

Kraj: Liberecký

To jak budeme mít hezký život záleží přeci jen na nás. Ráda zahrnu někoho láskou, upřímností, vášní, věrností i porozuměním.
Kraj: Liberecký

Odeslat na: Iselin537

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Randi797

37

Hledám tu úplně normálního muže, co chce normální ženu na vztah, žádné lži, neupřímnost, jen poznat jeden druhého a bude-li nám hezky, můžeme prožít hezký zbytek života.
Kraj: Karlovarský

Drahotina251

31

Je tu někde plyšový medvídek pro hnědovlasou panenku? Hledám nové kamarády a kamarádky. Vysočina a okolí
Kraj: Vysočina

Hafsa836

54

Štíhlá, mladšího vzhledu, hledá pohodového muže, který ví co chce, rád sportuje, ale zároveň je pohodový, spolehlivý pro rodinný život, kde si jeden druhého váží.Nehledám milence pod 50.let ani nad 62.let.
Kraj: Jihočeský

Maren877

61

Vážné seznámení s úsměvem pro vše co nám život nabízí, bez společného bydlení, přesto spolu. SŠ 61let/168cm/65kg
Kraj: Vysočina

Felicia279

23

Hledám fajn muže pro vážný i veselý vztah, prostě pro život. Vím, jsem možná ještě dost mladá, ale proč se neusadit už teď?
Kraj: Vysočina

Cindy529

33

Milá paní učitelka z Olomouce, hledá vhodného kamarádksého partnera. Je čas mít už svou rodinu. Věk na to mám až až.
Kraj: Olomoucký

Dana697

27

Krásný čas všem... Ráda se směju, piju kávu, jím zmrzlinu, běhám, chodím na výlety, cestuji, raduji se z maličkosti a všeho, co mi život dal. Ráda poznám kamaráda, přítele, který se umí radovat ze života a touži po tom, aby na tu radost nebyl sám. Těším se na Vás.. Dana
Kraj: Karlovarský

Vanesa232

46

Jsem velmi podnikavá žena, pracovně vytížená, ale i tak bych se ráda seznámila se zajímavým mužem, co má rád dobré jídlo a kvalitní pití. Třeba najdeme společnou notu.
Kraj: Karlovarský