Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Mona784

27

Krátkovláska s upřímným srdcem hledá hodného a příjemného muže, na krásné chvíle plné upřímnosti, něhy a lásky. Hledám svou spřízněnou duši a věřím, že jsi to právě ty....
Kraj: Středočeský

Karianne718

29

Hledá se sebevědomý vtipálek a pohodář s vyřešenou minulostí a chutí začít znovu a lépe ;)
Kraj: Královéhradecký

Christiane673

52

Nebudu čekat na Ježíška, protož možná bude v karanténě :-). Koho si přeji - vtipný, sympatický, akční, věk je pouze číslo - ale krmit ptáčky v parku ještě nechci ....Pokud jsi opravdu muž s velkým "M"....tak je tvá odpověď vítána.
Kraj: Jihočeský

Hafsa836

54

Štíhlá, mladšího vzhledu, hledá pohodového muže, který ví co chce, rád sportuje, ale zároveň je pohodový, spolehlivý pro rodinný život, kde si jeden druhého váží.Nehledám milence pod 50.let ani nad 62.let.
Kraj: Jihočeský

Iselin537

53

To jak budeme mít hezký život záleží přeci jen na nás. Ráda zahrnu někoho láskou, upřímností, vášní, věrností i porozuměním.
Kraj: Liberecký

Hana243

25

Dobrý den, možná sem zabloudí někdo, kdo chce úplně obyčejně žít. Někdo, kdo žije teď, naslouchá přírodě, nepochybuje o sobě a je sám sebou.
Kraj: Jihočeský

Sofia211

27

Ráda bych poznala pohodového přítele. Výlety, relax..... Zábava ve dvou je bezva.
Kraj: Liberecký

Rose575

63

Pohledná a pohodová žena, hledá muže podobných vlastností. Najdu Tě?
Kraj: Královéhradecký

Drahotina251

31

Je tu někde plyšový medvídek pro hnědovlasou panenku? Hledám nové kamarády a kamarádky. Vysočina a okolí
Kraj: Vysočina

Vivian136

28

Hledám chlapa s duší kluka, vtipného a milého. Toho, který má vyřešený život, ale chtěl by si ho příjemně zkomplikovat. Nehledám flirt, ale kamarádství a vztah, možná trvalý...
Kraj: Pardubický

Roza791

30

Ahoj, zdravím pěkného, milého kluka ve věku 30-40 let, sportovní, nižší postavy, se všemi vlasy, hlavně ničím netrpící, absolutně zdravého nekuřáka. Je tady někdo takový?
Kraj: Ústecký

Mona702

30

Sympatická plavovláska s 8letým klučinou hledá chlapa do života, co by pro nás byl hrdinou. Odvážnému štěstí přeje, tak to tady zkoušíme, zda se na nás pousměje, zatím ještě nevíme.
Kraj: Hlavní město Praha