Zobrazit filtr

Hledám:

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Varin527

24

Zdravím, najdu tu rozumného muže, který by chtěl v brzké době založit rodinu? Neočekávám, že s tím, s kým se tu seznámím si ji hned založím. Jen je to takový, pro mě důležitý, náhled do budoucna.
Kraj: Pardubický

Jasmina500

28

Hledám kamaráda na společné výlety po Čechách, návštěvu kina a divadla atp. Chci prožít lásku.
Kraj: Liberecký

Tiril478

32

Hledám lásku, pohlazení, upřímnost... Jsem bez závazků, miluju zvířata, přírodu, jen v citovém životě strádám....
Kraj: Olomoucký

Helle607

34

Hledám kamaráda, flirt a v případě sympatií i víc. Bydlím v Berouně, pracuji v Praze a nemám s kým trávit volný čas. Katka.
Kraj: Středočeský

Emilija289

33

Na spoustu věcí už nevěřím, ale na lásku a přátelství ještě ano...napiš dáme kafe a zbytek je ve hvězdách ?? třeba se budeme chtít vidět znovu??????
Kraj: Moravskoslezský

Sofie998

58

Hledám parťáka na procházky přírodou a výlety. Štíhlé, spíše lehce sportovní postavy ve věku 55 -65 let. S vlastním domem nebo bytem.
Kraj: Jihočeský

Lily415

67

Pro pěkný vztah hledám sympatického muže do 75 let , se smyslem pro humor , na dny všední i sváteční.
Kraj: Zlínský

Iqra494

35

Hledám fajn chlapa na procházky, toulání po výletech, hradech a zámcích, ale i na běžné radosti a starosti. Měl bys mít smysl pro humor, být přirozeně inteligentní pohodář, ideálně s výškou nad 180.
Kraj: Královéhradecký

Otilie224

32

Hledám sympatického a svobodného muže s vyřešenou minulostí, který bydlí v UL a nejbližším okolí. Mé zájmy jsou: esoterika, hudba, procházky s pejskem a další.
Kraj: Ústecký

Johana713

34

Hledám a najdu. Přítele na společné aktivity, turistika, cyklo, výlety, kultura, cestování. Ráda poznám veselého, odvážného muže, který už ví, že ve dvou je líp.
Kraj: Hlavní město Praha

Emmelin395

35

Není nutnost mít hned muže, budu ráda i za psaní se ženou. Jsem maminka, která občas mění barvu vlasů. Prostě je mi jedno, koho zde najdu.
Kraj: Zlínský

Leila691

30

....nemám zájem o chvilková povyražení....kdyby se našel někdo, kdo mi věnuje svůj čas, upřímný, empatický a nelenivý pro nesobeckou "bezpodmínečnou" lásku a vztah na stáří, budu moc ráda, protože mám ještě sny a přání....
Kraj: Pardubický