Millie227

Věk: 30

Kraj: Vysočina

Hledam jen vazny vztah. Muze, ktery je zodpovedny a partnersky vztah pro nej znamena hodne.
Kraj: Vysočina

Odeslat na: Millie227

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Varin527

24

Zdravím, najdu tu rozumného muže, který by chtěl v brzké době založit rodinu? Neočekávám, že s tím, s kým se tu seznámím si ji hned založím. Jen je to takový, pro mě důležitý, náhled do budoucna.
Kraj: Pardubický

Patrycja122

29

Ahoj, hledám někoho na pokec...časem se treba uvidí.sem pro každou špatnost. Přistehovala-nic moc tu neznám a nebaví mě chodit jen do práce a domů ;)
Kraj: Vysočina

Emmeline600

57

Hledám muže který bude komunikativní, komunikace je základ vztahu, upřímný tolerantní, férový, nesobecky, a bude mě brát takovou jaká jsem a nebude mu vadit, že jsem boubelka.
Kraj: Liberecký

Lola166

29

Nikdy nemůžeme vědět, koho potkáme, ale vždy se sami můžeme rozhodnout, zda si ho pustíme do svého života..Nový začátek nás ale nezbaví starých hříchů ......
Kraj: Olomoucký

Cecilie572

27

Hledám milého, , pohledneho a hodného muže z Prahy "který hledá lásku a vážný vztah.
Kraj: Hlavní město Praha

Zara653

27

Ahoj. Hledám vážný vztah z možností společného bydlení. Bylo by ideální kdyby měl svůj byt. Je mi 27, mám syna a dceru který momentálně nejsou se mnou. Hledám chlapa který se umí postarat o ženskou, a hezky se chovat. Prosím jen vážně ve věku 35-43 Děkuji.
Kraj: Plzeňský

Barbara239

33

Dva na život, to může být fajn. Ráda se o to pokusím se sympatickým mužem.
Kraj: Plzeňský

Veronica309

30

Mám ráda cestování, procházky v přírodě, léto, zmrzlinu, zvířata, děti( v budoucnu bych moc ráda měla vlastní), filmy. Nesnáším nudu. Zajímám tě víc.Tak mi klidně napiš. Krásný den všem.
Kraj: Olomoucký