Barbara239

Věk: 33

Kraj: Plzeňský

Dva na život, to může být fajn. Ráda se o to pokusím se sympatickým mužem.
Kraj: Plzeňský

Odeslat na: Barbara239

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Sienna785

34

Hledám sportovně založeného muže(kolo, wellness, pěší turistika, pobyt a výlety do přírody, hudba, tanec, četba), který je upřímný, má smysl pro humor, rád si povykládá, je na něho spoleh a sám ví, jak chce žít a co prožít, prostě aktivní člověk.
Kraj: Jihočeský

Birgitte205

69

Hledám sympatického, hodného a věrného partnera, který mě bude mít rád a já jeho. Jsem trochu silnější, nekuřačka, která ráda vyrazí do přírody buď pěšky nebo na kole.
Kraj: Královéhradecký

Ajla775

63

Jsem samostatná a samostatnou jednotku bych chtěla mít i vedle sebe. Ženatí mi nepište, toho už jsem tady před několika našla.
Kraj: Jihočeský

Malin565

30

Kdo by chtěl jít cestou vzájemného poznávání, důvěry, respektu? Submisivní žena hledá nezadaného přítele, partnera.
Kraj: Liberecký

Marika941

33

Ahoj :-) normální ženská hledá úplně normálního - hlavně prosím v klidu/klidnou povahu, se stejnými nebo podobnými zájmy, koníčky chlapa. Jelikož miluju cestování a poznávám ráda nová místa, není pro mě problém dojet téměř kamkoliv ;)
Kraj: Olomoucký

Otilie224

32

Hledám sympatického a svobodného muže s vyřešenou minulostí, který bydlí v UL a nejbližším okolí. Mé zájmy jsou: esoterika, hudba, procházky s pejskem a další.
Kraj: Ústecký

Leila691

30

....nemám zájem o chvilková povyražení....kdyby se našel někdo, kdo mi věnuje svůj čas, upřímný, empatický a nelenivý pro nesobeckou "bezpodmínečnou" lásku a vztah na stáří, budu moc ráda, protože mám ještě sny a přání....
Kraj: Pardubický

Puclik22

49

Hledám nějakou ženu na písmenko ani a později snad více
Kraj: Olomoucký