Emmelin395

Věk: 35

Kraj: Zlínský

Není nutnost mít hned muže, budu ráda i za psaní se ženou. Jsem maminka, která občas mění barvu vlasů. Prostě je mi jedno, koho zde najdu.
Kraj: Zlínský

Odeslat na: Emmelin395

Tvoje telefonní číslo:

Tvoje přezdívka:

Text zprávy:

*Službu technicky zajišťuje MP House a.s. Infolinka: 844 444 484. Cena SMS 79 Kč vč. DPH. Pro starší 18ti let. Zasláním SMS na 9099079 akceptuješ naše obchodní podmínky. www.platmobilem.cz | Zákaznický servis

Zkusím štěstí

Jsi sám nebo sama? Nevadí. Pošli SMS na některý z profilů ... a třeba ti bude štěstí přát!

Eira586

24

Hledám kamarada nebo přítele,co by semnou chodil na diskotéky. Ráda se bavím. Ostrava a okolí
Kraj: Moravskoslezský

Lil657

30

Nejsem žádný zvrhlík a hledám fajn holku na pokec a výměnu písmenek. Rád hraju fotbal, PS5, zajdu do kina, víc asi po sms.
Kraj: Pardubický

Anezka231

20

Ahoj, našel by se tu fajn kluk nejlépe z Královehradeckého kraje ve věku 19-24, na psaní si/seznámení a časem třeba i víc, hlavní je aby mu nezáleželo tolik na vzhledu a kterému by nevadilo že jsem obyčejná holka. Je mi 20, budu ráda pokud mi nějaký pohodoví kluk napíše.
Kraj: Královéhradecký

Izabela898

47

Ahoj, 47/170, hledam prima chlapa s laskou k cestovani, smyslem pro humor. Nehledam pana, ktery hleda tichou, klidnou a skromnou. Hledam muze, ktery je sebevedomy, mily a umi se chovat. Nabizim uroven, legraci, ale take smysl pro zodpovednost a fair play.
Kraj: Královéhradecký

Aneta534

41

Ahoj, hledám partnera na celý život, se kterým se zasměju a který to se mnou vydrží :)

Amalia173

36

Jedná pohodová mamka se synem hledá věrného, zodpovedneho, pracovitého chlapa se smyslem pro humor. Ne gaucoveho povalece. Měj chuť do zivota a raduj se z maličkosti.
Kraj: Pardubický

Leona363

35

Hledám chlapa, co to má v hlavě i v životě srovnané. Někoho do nepohody, na srandu i něžné chvíle. Jsem zajištěná, nezávislá... Ráda života užívám.

Kvetoslava791

25

Už nechci být sama... Vyrazíme někam? Hledám v pohodě týpka, co nic neřeší a prostě si užívá život
Kraj: Středočeský